Odborník na stěhování a autodopravu
Nacházíte se zde: Autodoprava-eu.cz » LEVNÉ ČIŠTĚNÍ » ČIŠTĚNÍ AUTOMOBILŮ

cisteni_automobilu_logo.pngČIŠTĚNÍ INTERIÉRU OSOBNÍCH A UŽITKOVÝCH AUTOMOBILŮ

Koupili jste starší ojetý automobil nebo svoje vozidlo prodáváte? Nechte ho vyčistit naší společností za minimální cenu a prodejnost Vašeho vozu se mnohonásobně zvýší.

Vyčištěný automobil s nablýskanou karoserií se prodává mnohem lépe než zaprášené vozidlo se špinavým interiérem. K čištění a leštění ale není příležitost jen při prodeji vozu. Mnoho motoristů k němu přistupuje hned poté, co pořídí ojetý vůz.

Umýt a vyčistit vůz dokáže každý za použití běžně dostupné autokosmetiky. To je dobré pro běžnou údržbu. Při pořízení ojetiny, nebo pokud se chystáte vozidlo prodávat, se však vyplatí svěřit auto profesionálům. Nevelká finanční investice se opravdu vyplatí.

Profesionální výbava

Zásadní výhodu naší specializované firmy představují bohaté zkušenosti. Známe pracovní postupy, díky nimž odstraní třeba zašlapanou žvýkačku z koberečku. Kromě toho disponujeme různými přípravky, často velmi drahými, které si běžný motorista domu nepořídí. Kromě toho využíváme i stroje jako jsou výkonné extraktory německé výroby a vysavače vody, parní čističe nebo tlakové myčky s ohřevem vody. Máme k dispozici také elektrické leštičky na karoserii a vysoušeče čalounění, díky nimž interiér čištěný mokrou cestou vyschne do jednoho dne.

Postup čištění automobilu

Poté se myje palubní deska, středový panel, ale i madla dveří. Zvláštní pozornost se věnuje výdechům ventilace a dalším hůře dostupným prostorům. Interiér i zavazadelník se vyluxuje, odstraní se případné nečistoty zašlapané v koberci. Vyndavací koberečky nebo koberec ze zavazadelníku se šamponují a pak jdou většinou na čištění horkou wapkou. Zatímco se suší, je čas na důkladné čištění stropu, stínítek či vnitřních obkladů sloupků karoserie. Následně je čas na tepování interiéru. S menší nečistotou si poradí suchá pěna, jež se nabízí v každém obchodě s autokosmetikou. Důkladné čištění ale vyžaduje mytí mokrou cestou. Parní čistič a tepovač s výkonným vysavačem vody, promění i flekaté sedačky tak, že vypadají jako nové. Totéž platí pro čalouněné výplně dveří či polstrování zavazadelníku. Následně přichází na řadu podlaha. Napevno montovaný koberec se čistí stejně jako sedadla. Promáčený interiér pak pomáhají sušit elektrické větráky. Nakonec přijdou ke slovu konzervační a lešticí přípravky. Patří k nim například produkt pro ošetření kůže, přípravek pro zajištění pružnosti měkčených plastů a jejich ochranu před letními slunečními paprsky. Používá se i sprej dodávající plastům lesk. Tečku představuje vyleštění všech skel a to jak z venku, tak zevnitř a jejich ošetření proti mlžení.

cisteni_automobilu_karcher.jpg levne_cisteni_kobercu_calouneni_automobilu_karcher.gifAktuality
Detail14.03.2015 | čtvrtekJarní úklid domácností, kvalitní čištění koberců a sedaček za super ceny

Nabídka jarního kvalitního čištění koberců,..

Detail02.07.2014 | čtvrtekLEVNÉ PROFI ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ, ČALOUNĚNÍ A AUTOMOBILŮ

čištění automobilů Most,čištění automobilů..

Detail01.01.2012 | čtvrtekNejlevnější stěhování nejen v Ústeckém kraji

stěhovací firma a autodoprava pro celý Ústecký kraj...

Nepřehlédněte
AUTODOPRAVA A STĚHOVÁNÍ
Čištění automobilů, koberců a čalounění Most a okolí
levné čištění sedaček, sedacích souprav, koberců a čalounění, interíéru a sedaček automobilů
Autodoprava-Stěhování-Čištění pro Most a okolní města
Čištění interiéru a sedaček automobilů s pickup servisem zdarma

SEO optimalizace