Odborník na stěhování a autodopravu
Nacházíte se zde: Autodoprava-eu.cz » LEVNÉ ČIŠTĚNÍ

ČIŠTĚNÍ AUTOMOBILŮ, KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ

Naše společnost Vám nabízí kvalitní profi čištění koberců, čalounění a interiérů automobilů nejnovějšími, špičkovými německými stroji KARCHER za nejlepší ceny na Českém a Slovenském trhu.

STROJE KTERÉ POUŽÍVÁME:

Používáme 2 typy výkonné profesionální techniky - německé extraktory KARCHER 10/2 adv. a KARCHER 10/1, které jsou vybavené příslušenstvím na čištění malých i velkých kobercových ploch a rovněž adapterem na čištění čalounění a interiérů automobilů. Tyto zařízení se vyznačují tichým chodem a vysokým sacím a čisticím výkonem.

karcher_puzzi_10_2_1.jpgkarcher_puzzi_10_1.jpg
cisteni_kobercu_sedacek_calouneni_automobilu_Most_Chomutov_Zatec_Louny_Litv__nov_Bilina_Teplice.jpg
ekologicke_cisteni_kobercu_calouneni_automobilu_sedacek.jpg

NAŠE HLOUKOVÉ TEPOVÁNÍ A ČIŠTĚNÍ:

- důkladně zbaví koberec všech nečistot, skvrn, špíny, pevné i vsáklé

- tlaková jednotka i čistící prostředky jsou vyvinuty k hloubkovému účinku

- šetrné a ohleduplné k vláknům a struktuře koberce

- významná regenerace a omlazení vzhledu

- zbavení se největšího domácího zdroje prachu a roztočů

- kromě kosmetické služby interieru má i významný hygienický účinek

- používaná chemie zajišťuje ten nejlepší výsledek s ohledem na druh materiálu.

Kromě specializovaného čištění koberců nabízíme všechny ostatní úklidové služby (mytí oken, pravidelný úklid, jednorázový úklid atd.).

Naše stroje pracují na bázi extrakčního čištení koberců či podlah, což v praxi znamená, že voda s čistícím médiem je pod tlakem vháněna do čištěné plochy a následně i s nečistotami vysávána zpět do sběrného tanku přístroje. Díky tomuto systému čištění nedochází k nadměrnému opotřebování koberců a vytrhávání vlasce. Tento způsob naopak vlasec regeneruje a navrací ho do původní polohy. Pro zlepšení stavu koberců doporučujeme tzv. apretaci koberce. Apretace je vlastně změkčení koberců a jeho provonění.

Co to je extrakční čištění?

Extrakčním čištěním koberců a čalounění dojde kodstranění skvrn, prachu, mastnoty, vsáklých a zadupaných nečistot a pachů (např. cigaretového kouře) nejen s povrchu, ale i z hloubky čištěné textilie. Dochází k oživení barev, ale k odstranění nepříjemných roztočů, což ocení zejména alergici.

Účinnost čištění extrakční metodou je výrazně vyšší než u mechanického čištění (čištění vysáváním) nebo čištění šamponem na koberce (tepování). Běžné domácí vysavače nemají tak účinný filtr a nečistoty se pak vrací zpět do místnosti. Ani poloprofesionální mechanické přístroje (s účinnou odlučovací mechanickou nebo vodní turbínou) nedokáží odstranit nečistoty, které se díky vlhkosti vzduchu na povrchu nábytku usazují a spojují s tkaninou. Při ručním čištění nelze spolehlivě regulovat množství tekutiny, přebytečná tekutina tak spolu s nečistotou proteče do hlubších vrstev tkaniny.

Extrakční čištění koberců a čalouněného nábytku je bezesporu jednou z nejvhodnějších metod, která nečistotu i roztoče skuteční odstraní, je šetrná ke koberci a nábytku a vše je poměrně rychle suché.

Metoda není vhodná k čištění vlněných, hedvábných nebo pravých vlněných perských koberců či koberců z přírodních vláken (např. z kokosových vláken), na něž mokrou cestu nelze použít, protože je voda může poničit

Tato metoda také nedokáže odstranit žvýkačky nebo vosk a nedokáže zcela napravit odbarvená a používáním hodně opotřebovaná nebo prošlapaná místa, přesto výrazně zlepší vzhled koberce a čalounění.

Jak postupujeme?

Nejdříve čištěný povrch důkladně vysajeme, abychom jej zbavili hrubých nečistot. Pak aplikujeme speciální čistící přípravek na více znečištěná místa. Teprve potom provádíme samotné extrakční čištění, kdy je koberec napuštěn čisticím prostředkem a nakonec je z koberce odsáta veškerá přebytečná voda, včetně prachu a všech nečistot. Tento proces opakujeme několikrát dle zašpinění čištěných míst.

Používáme také profesionální, zdravotně nezávadné a ekologicky šetrné čisticí prostředky

Za jak dlouho je koberec suchý?

Po vyčištění zůstává koberec jen mírně vlhký. Při době schnutí hodně záleží na výšce vlasu koberce, teplotě, větrání. Měli byste počítat s tím, že zhruba dvě až čtyři hodiny zůstane podlaha vlhká, kdy po ní sice budete moci chodit, ale nedoporučujeme postavit zpět nábytek. Když přece jen potřebujete nastěhovat zařízení do místnosti a nejste si jisti, že je podlaha dokonale vyschlá, doporučujeme nohy nábytku podložit kouskem igelitu. Mohlo by se stát, že vlhké dřevo pustí 'barvu' a takový flek se obtížně odstraňuje

ČIŠTĚNÍ AUTOMOBILŮ

Čištění interiérů osobních a užitkových automonilů

FOTOGALERIE ČIŠTĚNÍ

Fotografie z profesionálního čištění nejnovější výkonnou čistící technikou značky Karcher, za použití vysoce účinných a ekologicky šetrných čistících prostředků.

CENÍK PROFI ČIŠTĚNÍ

ceník čištění koberců,čalounění a automobilů,nejlevnější čištění koberců,nejlevnější čištění čalounění,nejlevnější čištění automobilů,levné čištění koberců Most,levně čištění koberců Žatec,levné čištění koberců Louny,levné čištění koberců Chomutov, levné čištění koberců Teplice, levné čištění koberců Litvínov, levné..

Aktuality
Detail14.03.2015 | čtvrtekJarní úklid domácností, kvalitní čištění koberců a sedaček za super ceny

Nabídka jarního kvalitního čištění koberců,..

Detail02.07.2014 | čtvrtekLEVNÉ PROFI ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ, ČALOUNĚNÍ A AUTOMOBILŮ

čištění automobilů Most,čištění automobilů..

Detail01.01.2012 | čtvrtekNejlevnější stěhování nejen v Ústeckém kraji

stěhovací firma a autodoprava pro celý Ústecký kraj...

Nepřehlédněte
SEO optimalizace